Famroute: Gelişmiş Lojistik Yönetimi

13 Mayıs 2024

Famroute olarak, uluslararası lojistik müşterilerimize yönelik mükemmel bir çözüm sunuyoruz. Yenilikçi web arayüzümüz sayesinde işinizin kontrolü artık sizin elinizde!

Kendi Siparişlerinizi Görüntüleyin: Famroute web arayüzü ile müşterilerimiz, giriş yaptıkları anda siparişlerini kolayca görüntüleyebilirler. Bu, siparişlerin durumu hakkında anlık bilgi almanızı sağlar.

Yüklerinizin Konumunu Takip Edin: Yüklerinizin nerede olduğunu merak ediyor musunuz? Famroute web arayüzü sayesinde bu sorunun cevabını bir tık uzaklıktasınız. Yüklerinizin konumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Siparişlerinizi Filtreleyin: Tüm siparişlerinizi tek bir ekranda görüntülemekten sıkıldınız mı? Famroute web arayüzü size istediğiniz şekilde siparişleri filtreleme imkanı sunar. Böylece işinizin verimliliğini artırabilirsiniz.

Özel Raporlar Oluşturun: İhtiyacınız olan raporları hızlıca oluşturun! Famroute web arayüzü, PDF, Excel ve print özellikleriyle istediğiniz raporları anında elde etmenizi sağlar. İşinizin analizini yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Gelişmiş lojistik yönetimi için Famroute ile iletişime geçin ve işinizdeki verimliliği artırmanın keyfini çıkarın!